Hiteles kínai nyelvoktatás, kínai nyelvtanfolyamok mindenkinek - ELTE Konfuciusz Intézet, Budapest

ELTE Konfuciusz Intézet, Budapest

   1088 Budapest, Múzeum krt. 4/F., I.16.    Tel: (36)-(1)-411-6597
Ügyintézés: Hétfőtől csütörtökig: 11.00 - 18.30
                           ELTE Confucius Institute    youttube.com    Kínai enciklopédia

Oktatóink

 

Wang Weiqi

Wang Weiqi

ELTE Konfuciusz Intézet,
Kőrösi Csoma Ált. Isk.
wang.weiqi@konfuciusz.elte.hu

2016-ban végzett a Pekingi Városi Egyetemen, jelenleg a Pekingi Idegennyelvi Egyetem hallgatója.
A 2017/2018-as tanévtől a Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskolában és az ELTE Konfuciusz Intézetben tanít.

Wang Heng 王衡

Budapest,
ELTE Konfuciusz Intézet
wang.heng@konfuciusz.elte.hu


Wu Leidun 武雷顿

Budapest,
ELTE Konfuciusz Intézet
wu.leidun@konfuciusz.elte.hu


Liu Yu

Liu Yu 刘宇

Budapest,
ELTE Konfuciusz Intézet
liu.yu@konfuciusz.elte.hu


Li Haiyan

Li Haiyan 李海燕

Budapest,
ELTE Konfuciusz Intézet
li.haiyan@konfuciusz.elte.hu


Gao Junli 高军丽

Budapest,
ELTE Konfuciusz Intézet
gao.junli@konfuciusz.elte.hu


Li Xiaodan

Li Xiaodan 李小丹

Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium
li.xiaodan@konfuciusz.elte.hu

Tang Jing

Tang Jing 唐婧

tang.jing@konfuciusz.elte.hu


Chu Hongye

E-mail: chu.hongye@konfuciusz.elte.hu


Wang Fanfan

Wang Fanfan

ELTE Konfuciusz Intézet
wang.fanfan@konfuciusz.elte.hu

Zou Huihui

E-mail: zou.huihui@konfuciusz.elte.hu


Sun Baifang

Sun Baifang 孙百芳

Eger, Dobó István Gimnázium
sun.baifang@konfuciusz.elte.hu

Fu Yingguang

Fu Yingguang

E-mail: fu.yingguang@konfuciusz.elte.hu


He Zhen

E-mail: he.zhen@konfuciusz.elte.hu


Ji Yi

Ji Yi

E-mail: ji.yi@konfuciusz.elte.hu


Liu Xiaoqi

E-mail: liu.xiaoqi@konfuciusz.elte.hu


Mou Zehong

Mou Zehong

E-mail: mou.zehong@konfuciusz.elte.hu


Wang Lu

E-mail: wang.lu@konfuciusz.elte.hu


Wu Bo

Wu Bo

E-mail: wu.bo@konfuciusz.elte.hu


Xu Luxi

E-mail: xu.luxi@konfuciusz.elte.hu


Yang Yang

Yang Yang

E-mail: yang.yang@konfuciusz.elte.hu


Zeng Rui

Zeng Rui

E-mail: zeng.rui@konfuciusz.elte.hu


Che Hui

E-mail: che.hui@konfuciusz.elte.hu


Chi Ying

Chi Ying

E-mail: chi.ying@konfuciusz.elte.hu


Wang Guangjun

Wang Guangjun

E-mail: wang.guangjun@konfuciusz.elte.hu


Xu Xiaokai

E-mail: xu.xiaokai@konfuciusz.elte.hu